הטבות

הטבות

כחבר לשכה יש לך אפשרות ליהנות ממגוון הטבות אישיות, מקצועיות ופנסיוניות לך ולמשפחתך, כמו גם מאירועי תרבות מושקעים לחברי הלשכה ובני הזוג. 
אנו מזמינים אותך לבחור את מה שמתאים לך או ליהנות מהכול.

הטבות צרכניות ומקצועיות

מגוון רחב ואטרקטיבי של הטבות צרכניות, כמו גם אירועים וסופי שבוע מקצועיים, כנסים והשתלמויות במחירים מוזלים ועם הרבה מתנות מאיתנו אליכם. 

הטבות פיננסיות ופנסיוניות

לשכת רואי החשבון פועלת עבורכם באופן שוטף למול נותני שירותים מגוונים לקבלת הטבות הניתנות בהנחה על ידי צד ג’ בתחומי הביטוחים, פנסיות, קרנות השתלמות ופתרונות אשראי עסקי ללקוחות שלך. 

תווי שי- המתנה שכל עובד ישמח לקבל

בכל שנה לשכת רואי חשבון משיגה לחבריה לקראת חג ראש השנה וחג הפסח הנחות ייחודיות עם השמות הכי גדולים בעולם תווי השי. פרוייקט זה זוכה להצלחה רבה ומשנה לשנה עולה כמות המשרדים הבוחרים לפנק את עובדיהם בתווי השי היחודיים שלנו.
לרכישת תווי שי לחג הפסח לחץ כאן >>

Extra Members 

מועדון הצרכנות extra members בשיתוף עם חברת ישראכרט ולשכת עורכי הדין, מעניק לך הנחות נוספות על ההטבות הקיימות עבורך כחבר/ת לשכה – הטבות צרכניות, חופשות, מופעים ועוד. 
לאתר של extra members

תרבות

אנו מציעים מגוון הטבות תרבות – הצגות, אירועים, הרצאות – בהנחה מיוחדת לחברי הלשכה, כמו גם אירועי תרבות מהנים לחברי/ות לשכה ובני/ות הזוג המתקיימים באודיטוריום המושקע שבבית הלשכה.